O firmie cyfrowa technologia

Profesjonaliści od 2006 roku!

Cyfrowa technologia, w pełni cyfrowa i rewolucyjna metoda leczenia implantologicznego, jest już dostępna. Cyfrowa technologia opracowała ją dla pacjentów z brakami lub resztkami zębów. Za jej pomocą można zastąpić brakujące lub szczątkowe zęby naturalnie wyglądającymi protezami, które wyglądają i funkcjonują jak naturalne. Dziąsła pacjenta nie są naruszone. Zęby „wyrastają” z dziąseł w naturalny sposób. Wszystko to w ciągu zaledwie jednego dnia!

Implanty są najbardziej efektywną i skuteczną metodą uzupełniania braków zębowych, zgodnie z licznymi badaniami przeprowadzonymi przez specjalistów stomatologów na całym świecie. Implanty pozwalają na posiadanie stałych, nowych zębów, które funkcjonują i wyglądają dokładnie tak, jak zęby naturalne. Zapobiegają utracie lub zniszczeniu kości i zachowują prawidłową anatomię szkieletu twarzy.

Protezy oparte na implantach są oferowane przez większość lekarzy na całym świecie ze sztucznym pokryciem dziąsła. Wygląda to dziwnie i może powodować poważne problemy z higieną.

Cyfrowa technologia, jest pierwszą metodą, która nie wymaga zmniejszania kości pacjenta ani ukrywania naturalnych dziąseł. Implanty są umieszczane przez lekarza przy użyciu technologii cyfrowej. Są one umieszczane za pomocą szablonu. Do nowo wszczepionych implantów mocowany jest most tymczasowy, składający się wyłącznie z koron zębowych i otoczony prawdziwym dziąsłem. Most tymczasowy może być stosowany w celu przywrócenia estetyki uśmiechu. Składa się on wyłącznie z koron zębowych o pełnym anatomicznym kształcie i otoczonych dziąsłami. Po wygojeniu most tymczasowy może być zastąpiony pełnoceramicznym mostem ostatecznym.

Metoda cyfrowa technologia, pozwala na posiadanie pięknych, nowych zębów od razu po zabiegu w naszej Klinice. Dotyczy to nawet pacjentów, u których usunięto implanty z powodu znacznego zaniku kości.

Lat narybku
24H online
Ranking na mapach
Jesteśmy w 3 miastach
Przewiń do góry